Masaż na prezent

 

Najlepszy prezent to nie ten najdroższy, lecz ten niezapomniany…

 

Masaż Szczecin

 

Zabieg masażu jest momentem wyjątkowym dla każdego. Najlepiej wie ten, kto choć raz tego spróbował. Dlaczego by więc nie podarować tej niezapomnianej chwili osobie bliskiej sercu? Czy można ofiarować komuś coś przyjemniejszego niż lepsze samopoczucie nie tylko jego strefy umysłu, ale także i ciała?

Serdecznie polecam każdy mój zabieg w formie prezentu. To od Ciebie zależy, czy będzie to konkretny masaż, czy może kwota, dzięki której osoba obdarowana będzie mogła sama zdecydować. Wystarczy zamówić ZAPROSZENIE NA MASAŻ osobiście, telefonicznie lub mailowo, określić formę (zabieg czy kwota), odebrać osobiście bądź poprosić o przesłanie pocztą. Ku miłemu zaskoczeniu Twojego bliskiego możesz nawet podać jego preferencje co do zapachu i muzyki (lub jakiś inny szczegół), jeśli wiesz co będzie najtrafniejsze w momencie zabiegu.

Jestem przekonana, że osoba obdarowana tym wyjątkowym prezentem będzie wspominać go jak najlepiej, gdyż dołożę wszelkich starań aby poczuła się w pełni usatysfakcjonowana!

Gorąco polecam !