Wizyty domowe

Zdrowie chorego najwyższym prawem

                                                                                      Hipokrates

W dzisiejszym świecie zdrowie i czas są jednymi z najcenniejszych rzeczy, których nie da się kupić. Każdą chwilę staramy się przeznaczyć na coś pożytecznego, co przyniesie nam korzyści, ale nie odbierze zdrowia! Zdarza się i tak, że na profilaktykę zdrowia jest już za późno. Z powodu choroby nie jesteśmy czasem nawet w stanie wyjść z domu, aby móc w pełni skorzystać z zaleconych zabiegów, mających na celu poprawę funkcji życiowych.

Moje usługi nie ograniczają się jedynie do masaży w gabinecie. Mając na uwadze przeróżne sytuacje zdrowotne, cenny czas innych, jak i preferencje co do miejsca zabiegu, wychodzę naprzeciw ich oczekiwaniom dojeżdżając do domu/mieszkania/biura lub innego miejsca, gdzie potrzebny jest zabieg.

Posiadam własne składane łóżko do masażu oraz nakładkę do masażu karku w pozycji siedzącej, tzw. masaż biurowy (typu office). Dodatkowo istnieje możliwość transportu aparatu do drenażu limfatycznego BOA oraz aparatu AQUAVIBRON (bez Zamkniętego Obiegu Wody)!!!

Ze względów organizacyjnych z „zabiegów dojezdnych” wyłączony jest masaż relaksacyjny ciepłym olejkiem i gorącą świecą, natomiast masaż aparatem AQUAVIBRON wykonywany jest u pacjenta po podłączeniu do kranu.

 

Do ceny każdego zabiegu należy doliczyć 10-20 zł za dojazd (Szczecin i okolice).